Аваков розповів про злочини проти дітей
Загрузка плеера...

Не минуло і доби. Власника авто, через вибух якого постраждали діти, затримала поліція. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков написав у Facebook.

«Діти лізуть до припаркованого на вулиці старезного автомобіля «Волга», відкривають бардачок – лунає вибух. Усюди кров. Четверо дітей – поранені….Власник «Волги», скоріше за все, відреагував встановленням вибухівки-пастки на попередню крадіжку інструмента з машини. За фактом вибуху – втік. Зараз затриманий поліцією в Рівненській області», - повідомив голова МВС.

Також Аваков написав, що на Запоріжжі поліція затримала українку, яка намагалася продати 15-річного сина за 50 тисяч доларів у трудове рабство. А ще міністра внутрішніх справ вразила молода мати на Черкащині, яка хотіла продати немовля за 140 тисяч доларів. ЇЇ поліція вже затримує, - написав урядовець.

Далі очільник МВС не стримував емоції.

"Ці злочини скоїли не закоренілі злочинці, а "звичайні люди"... І такі ж "звичайні" з деформованою мораллю громадяни готові були купувати дітей .. Жорстокість, що увійшла в буденність, і корислива байдужість до своїх і чужих дітей, при потуранні всіх нас - мене пригнічують більше, ніж всі інше", - наголосив Аваков.

Наприкінці посту урядовець порадив українцям берегти своїх та чужих дітей.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram