Новак: влада керується "шкурними" інтересами
Загрузка плеера...

Днями в українських ЗМІ поширилася інформація про те, що Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг з 1 серпня майже на третину знизить тариф на опалення і постачання гарячої води для комунального підприємства "Київтеплоенерго". Пізніше в НКРЕКП спростували цю інформацію й, навпаки, заявили про підвищення платні за тепло на 1,53 грн.

І які вже там заяви прем’єр-міністра про те, що він "тримає удар" від МВФ в питанні підвищення тарифів на газ і що комуналка найближчим часом не здорожчає… Та слова залишилися лиш словами. На ділі ж все інакше – з українців "збивали", "збивають" і "збиватимуть" ще більше грошей. А як інакше?

Експерти стверджують: посадовці так поспішили, щоб ближче до виборів у людей пройшов шок від чергового здорожчання комунальних послуг.

Андрій Новак, економіст: "Слова наших політиків і дії (ви повинні звикати) – це далеко не одне і те ж. І, очевидно, діюча влада розуміє, що в 19-му році вона вже може не бути владою і все-таки свій "шкурний", фінансовий інтерес на сьогоднішній день перемагає якісь політичні фантазії, які можуть не реалізувати за результатами виборів 19-го року. Очевидно вирішили ще підзаробити на споживачах через підвищення цін і тарифів, а вибори – це невідоме з невідомими результатами".

Чи очікувати ще якихось сюрпризів від можновладців? Здавалось би, перед майбутніми виборами вони не мали б накоїти чогось такого, за що б їх люди зненавиділи.

Проте експерти запевняють: спрогнозувати дії наших чиновників не так вже й легко, адже логіка в них присутня не завжди…

Можливо, напередодні виборів вони почнуть вдавати із себе героїв і знизять комуналку, доклавши до цього "титанічні зусилля"… А може, навпаки, витискатимуть з українців усе до останньої копійки, бо ж градус несприйняття дій нинішньої влади у суспільстві уже доволі високий.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram