У Болівії освітяни вимагають справедливості
Загрузка плеера...

У Болівії розпочалися масові акції протесту. На вулиці вийшли студенти та професори університетів і коледжів. Люди вимагають у влади збільшити фінансування освіти в країні.

Зокрема, демонстранти наполягають змінити закон про розподіл коштів для вищих навчальних закладів, щоб збільшити бюджети університетів.

Найбільше проблем з фінансуванням у Громадського університету Ель-Альто. Активісти кажуть, що протягом п'яти місяців уряд не виплачує зарплату професорам і адміністраторам цього вишу.

Також гнів студентів був посилений через надмірні витрати влади на новий урядовий палац та поїздку президента в Росію на Чемпіонат світу. Мирні акції протесту за кілька днів переросли у серйозні сутички. Протестувальники почали атакувати державні установи та навіть намагалися прорватися до нового палацу уряду.

У мітингувальників була з собою вибухівка, яку вони і кидали у правоохоронців. Щоб заспокоїти розлючений натовп поліція була змушена використовувати сльозогінний газ і водомети. У результаті сутичок постраждали щонайменше 5 поліцейських. За участь у заворушеннях були затримані 10 учасників акції.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram