Бурштинокопачі показали копам хто головний
Загрузка плеера...

У Рівненській області близько сотні бурштинокопачів напали на поліцейських, які хотіли вивезти з місця незаконного видобутку "сонячного каміння" мотопомпу.

Зловмисники накинулися з палицями на правоохоронців. В результаті інциденту постраждали двоє поліцейських. Крім того, копачі потрощили два службових автомобілі.

Одного із учасників інциденту копам все ж вдалося затримати. Його доставили до відділення поліції і повідомили про підозру. Чоловіку загрожує від 2 до 5 років позбавлення волі. Однак, копач бурштину може відбутися лише штрафом у розмірі близько 3,5 тисяч гривень.

Зазначимо, що на Рівненщині місцеві давно демонструють, хто реально є владою і законом. Це вже не перший випадок, коли поліцейських б'ють бурштинокопачі. Правоохоронці давно не справляються із зловмисниками.

У казки чиновників про повний контроль ситуації в регіоні вже ніхто не вірить. Та й мало хто із злочинців отримує справедливе покарання за незаконний видобуток "сонячного каміння".

Однак влада запевняє, що проблема повністю під контролем. Зокрема, нещодавно народний депутат Борислав Розенблат повідомляв, що в Україні нелегальний видобуток бурштину зупинили ще торік.

Джерело: youtube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram