Насірова та Онищенка врятує "дірка" в законі про АКС
Загрузка плеера...

Через "дірку" в законі про АКС резонансні справи високопосадовців можуть ніколи не потрапити на розгляд Антикорупційного суду, а фігуранти проваджень отримають лояльні вироки. Про це заявив голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Уникнути справедливого покарання зможе обвинувачений екс-голова ДФС Роман Насіров, який, на думку слідства, дав дозвіл на розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим завдав збитків бюджету на 2 мільярди гривень.

Також Шабунін назвав ім’я депутата-утікача Олександра Онищенка, якого підозрюють у грошових махінаціях з реалізацією газу й сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова. Слідство припускає, що останній реалізовував схему з розкрадання бюджетних коштів на рюкзаках.

"Індульгенцію" можуть отримати екс-нардеп Микола Мартиненко, колишній військовий прокурор сил АТО Костянтин Кулик, директор ЗТМК Володимир Сивак, екс-голова Державної зернової корпорації Валерій Томіленко.

Уникнути покарання може й власниця золотих злитків голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова, яку обвинувачують у незаконному збагаченні на 10 мільйонів гривень і брехні в декларації.

Віталій Шабунін наголосив: якщо депутати не виправлять цю помилку, то "перемогою" парламенту буде не проголосований закон про антикорупційний суд, а подарована індульгенція топ-корупціонерам.

Фото:Google Відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram