ЄС хоче, аби ДБР та антикорупційний суд працювали
Загрузка плеера...

Євросоюз хоче, аби Державне бюро розслідувань та Вищий антикорупційний суд якнайшвидше запрацювали. Про це сказав голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі.

"Ми хочемо підкреслити, що хочемо бачити ДБР якнайшвидше як орган, який буде функціонально дієздатним і таким, що заповнить правовий вакуум, який існував останнім часом. Також украй важливо, щоб співпраця ДБР та Генпрокуратури була ефективною", – заявив дипломат.

Також Мінгареллі зауважив, що упродовж останніх років в Україні з'явилося чимало нових органів, і зараз украй важливо забезпечити чіткий поділ їхніх функцій. Також він висловив сподівання, що ДБР поверне довіру українського суспільства до правоохоронної системи та світ зрештою побачить  проведення успішних розслідувань фактів корупції на найвищому рівні.

Нагадаємо, Закон про Державне бюро розслідувань парламент ухвалив у листопаді 2015 року. Цей документ  є частиною так званого пакета безвізових законів. Президент підписав його в січні 2016 року, а 1 березня закон набув чинності.

Закон про антикорупційний суд Верховна Рада ухвалила 7 червня цього року, а 14 червня вступив в силу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram