"Газпром" зміг захиститися від "Нафтогазу"
Загрузка плеера...

Апеляційний суд Швеції призупинив виконання рішення Стокгольмського арбітражу у справі між "Газпромом" і "Нафтогазом України".

Про це на своїй сторінці у Twitter повідомила російська компанія-монополіст. Також представники РФ повідомили, що служителі Феміди визнали таке рішення абсолютно обґрунтованим. Таким чином тепер українська сторона не зможе арештовувати активи "Газпрому" за кордоном.

Тепер ухвала суду буде використана для зняття арешту з активів російського монополіста у Швейцарії та Нідерландах. Відповідно до місцевого законодавства, рішення апеляційного суду не може бути оскарженим.

У Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" заявили про те, що рішення суду є тимчасовим і було прийнято без участі української компанії. Тепер у НАК сподіваються на скасування і готують контраргументи.

Нагадаємо, у зв’язку з перемогою над "Газпромом" в Україні розгорівся величезний скандал, оскільки топ-менеджмент "Нафтогазу" виписав собі понад 45 млн доларів преміальних. При цьому гроші з російського монополіста ще не надійшли в бюджет нашої держави.

Фото, відео: з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram