Нардепи не дружать з кнопками в Раді
Загрузка плеера...

З початку роботи VIII скликання парламенту 303 народних депутата майже 1,5 тисячі разів зверталися до апарату Верховної Ради із проханням змінити їхні результати голосування. Про це повідомив Комітет виборців України.

Народні обранці постійно скаржаться на несправність кнопки для голосування. Останній раз парламентарії заявили про технічні проблеми під час прийняття закону про Антикорупційний суд.

Про проблеми з "кнопкою" тоді повідомили Мустафа Найєм і Ніна Южаніна. Однак, після перевірки системи ніяких технічних проблем спеціалісти не виявили.

При цьому у КВУ зазначили, що, відповідно до Закону "Про регламент Верховної Ради", процедура зміни результатів голосування взагалі не передбачена. Тому, депутати, проголосувавши "за" або "проти", можуть спеціально заявляти про помилки у роботі системи, щоб відбілити свою репутацію. Адже знають, що після таких звернень, результати все-одно не змінюватимуть.

У КВУ також наголосили, що подібні факти трапляються і через неуважність депутата. І взагалі, часто політики банально не знають, за що голосують.

Водночас, голова Комітету виборців Олексій Кошель додав, що цифра у майже 1,5 тисячі звернень про помилки є катастрофічною і свідчить про нагальну необхідність оновити систему Ради.

Фото, відео: з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram