Луценка й Авакова змушують працювати?
Загрузка плеера...

Відомі світові правозахисники закликають українську владу зупинити загрозу з боку радикальних груп і нарешті розслідувати скоєні ними злочини. Відкрите звернення до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та генерального прокурора Юрія Луценка опублікували на сайті Human Rights Watch. Його підготували активісти Freedom house, Amnesty international та Front line defenders.

У документі зазначено: з початку 2018 року члени таких радикальних угруповань, як С14, "Правий сектор", "Традиція і порядок", "Карпатська Січ" та інші вчинили щонайменше два десятки нападів або актів залякувань у Києві, Вінниці, Ужгороді, Львові, Чернівцях, Івано-Франківську та інших містах України.

Однак, як зазначено у зверненні, правоохоронці не дуже охоче беруться за розслідування загроз та нападів, скоєних цими угрупованнями. А якщо за справу й взялися, то жодних ознак ефективного розслідування й виявлення злочинців немає. Навіть попри те, що інколи нападники самі публічно заявляють про напади в соцмережах. Нерідко на сторінках радикальних груп з’являються відео чи фото звіти їх "роботи".

Також правозахисники стурбовані повідомленнями ЗМІ проте, що деякі муніципальні органи вербували людей із радикальних груп для "поліцейської діяльності" - патрулювання вулиць й охорони під час мирних демонстрацій і пікетів.

Тому світові активісти вимагають швидко відреагувати й неупереджено розслідувати згадані напади, а також запобігати насиллю та залякуванню з боку груп, які заохочують ненависть і дискримінацію.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram