Ера Гонтаревої триває: Рожкову хочуть закріпити в НБУ
Загрузка плеера...

Скандальновідому Катерину Рожкову можуть призначити першим заступником голови Нацбанку. Українські ЗМІ з посиланням на власні джерела у фінансовому регуляторі стверджують, що її кандидатуру подав очільник НБУ Яків Смолій. Водночас у крісло свого заступника він запропонував члена правління ВТБ Банку Сергія Холода.

Журналісти припускають, що питання про призначення розглянуть вже у п’ятницю, 15 червня. При цьому у Нацбанку запевняють: керівник має право скликати позачергове засідання Ради фінустанови, і таке подання вже внесено.

Деякі джерела переконані, що Рожкову на посаду першого заступника голови НБУ можуть призначити ближче до кінця червня. Усе це пов’язано зі скандалами довкола колишньої заступниці Валерії Гонтаревої.

Нагадаємо, у мережі неодноразово з’являлися аудіозаписи, на яких жінка з голосом, схожим на Рожкову, вела переговори із топ-менеджерами про те, як мінімізувати фінансові втрати приватних банків-банкрутів. Тобто, фактично вона підігрувала банкірам, нехтуючи інтересам держави.

Через звинувачення у фінансових махінаціях суд відсторонив Катерину Рожкову від виконання обов'язків заступника голови НБУ. Та пізніше вона виграла апеляцію й знову зайняла пост.

Експерти стверджують: призначення Катерини Рожкової свідчить про те, що вплив Валерії Гонтаревої в НБУ залишився і політика національного регулятора не поміняється.

Відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram