ФФУ – знову у центрі скандалу
Загрузка плеера...

Вже вдруге за місяць Федерація футболу України опиняється у центрі корупційного скандалу. Проте якщо інцидент з договірними матчами торкався професійної діяльності організації, то тепер ФФУ "вляпалася" у банальну господарську, але від того не менш цікаву, історію. 

Наприкінці минулого року федерація вирішила оновити частину футбольних полів, та покласти штучний газон. Але це абсолютно логічне і просте бажання стало підставлю для кримінального провадження.

Національне антикорупційне бюро відкрило справу щодо закупівель штучних газонів. У НАБУ зазначили, що основою для початку розслідування стали заяви від громадських організацій та результати проведеної інформаційно-аналітичної роботи детективів.

Кримінальне провадження зареєстроване за ознаками злочину "Зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки" та "Вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою", - кажуть у НАБУ.

Журналісти першими розкопали, що близько 300 тендерів із придбання покриття були здійснені без відкритих аукціонів, а левову частину закупівель виграли комерційна донька федерації – "ФФУ Продакшн" – або пов'язані з ФФУ компанії. Внаслідок цих махінацій комерційним структурам федерації вдалося освоїти кілька сотень мільйонів бюджетних коштів. ЗМІ відзначають, що ціна за квадратний метр поля штучної футбольної трави від "ФФУ Продакшн" була значно вищою за європейські аналоги.

Нагадаємо, що минулого року на реконструкцію футбольних полів в держбюджеті було передбачено 270 млн грн. Всі вони були освоєні в надкороткі терміни наприкінці грудня 2017 року. У 2018 році на ці ж цілі держава вже виділила 370 млн грн.

Джерело: відео – YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram