Депутат Розенблат показав легальний бурштин
Загрузка плеера...

Народний депутат України Борислав Розенблат опублікував на сторінці у Facebook фотографії, на яких він тримає величезний шматок бурштину. Свої світлини народний обранець підписав "Скарби Житомирського Полісся".

Про походження "сонячного каменю" рекордних розмірів політик не повідомив. Проте у коментарях під фото він запевнив користувачів, що бурштин видобуто легально.

На переконання нардепа, в Україні взагалі весь бурштин "легального походження", а незаконний видобуток припинили ще минулого року.

Нагадаємо, сам Розенблат був головним фігурантом так званої "бурштинової справи". Близько року тому в рамках розслідування про нелегальний видобуток корисних копалин на депутата вийшла агент Національного антикорупційного бюро України. Йому закидали отримання 285 тисяч хабара за допомогу з вирішенням питання про ліцензування видобутку "сонячного каменю" на теренах нашої держави.

Однак згодом "бурштиновий" Розенблат став двічі потерпілими у цій справі. Суд вирішив, що детективи НАБУ, під час розслідування, завдали шкоди парламентарію. Адвокати народного обранця назвали його жертвою провокацій правоохоронців.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram