Трамп розказав, на що витрачає державні гроші
Загрузка плеера...
  • Источник: Facebook

Президент США Дональд Трамп заявив, що хотів би повністю вивести американські війська з території Корейського півострова.

Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу Fox News, відзначивши, що зробить це, як тільки всі домовленості з КНДР будуть виконані.

Лідер США відзначив, що у Південній Кореї перебуває численний контингент, і це коштує штатам багато грошей.

"На Корейському півострові перебувають 32 тисячі наших солдатів. Я би хотів повернути їх додому. Дуже хотів би. Але поки що це питання не обговорюється, для нього потрібен вдалий час", - зазначив Трамп.

Нагадаємо, що американські солдати дислокуються на Корейському півострові з 1953 року. Утримування контингенту обходиться у 800 млн доларів. Половину суми США компенсує Південна Корея, але угода про це закінчується наприкінці 2018 року.

Як повідомлялося раніше, 12 червня в Сінгапурі відбулася перша в історії зустріч лідерів США та КНДР. За підсумками американо-північнокорейського саміту, який відбувся того самого дня, було підписано угоду: Вашингтон пообіцяв надати КНДР гарантії безпеки, а Пхеньян підтвердив прихильність до повної денуклеаризації Корейського півострова.

Джерело: YouTube, фото – з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram