Гройсман визнав, що закон про "маски-шоу стоп" не працює
Загрузка плеера...

Прем'єр попереджає: окремі правоохоронці готують провокації проти нього та уряду. Про це Володимир Гройсман сказав під час засідання Кабміну. Голова уряду обурений, що силовики  лише на 30 відсотках дотримуються закону про "маски шоу стоп", який мав знизити тиск на бізнес з боку правоохоронців . Ба більше, деяких з них Гройсман звинуватив у "кришуванні" бізнесу.

Володимир Гройсман, прем'єр-міністр України:

"Я просив би, щоб мене персонально почули сьогодні. Всі ті, хто кришують нелегальний бізнес, всі ті, хто кришують нелегальну контрабанду, нелегальний доступ товарів на українські ринки. Я наголошую, що вони носять сьогодні погони і є чинними працівниками правоохоронної системи. Я знаю, що ви обговорюєте мої слова, мої позиції з цього приводу і мою непохитність. Я знаю, що ви готуєте провокації проти прем'єр-міністра, уряду і урядовців"

Аби запобігти провокаціям, Гройсман хоче посилили відповідальність для тих, хто тисне на бізнес. Тож, пообіцяв вже найближчим часом звернутися до парламенту з проханням якнайшвидше ухвалити відповідні зміни до закону "про маски шоу стоп".

Нагадаємо,  законопроект про захист бізнесу від зловживань влади парламент ухвалив 16 листопада минулого року. Цей документ мав дозволити більш ефективно захистити права підприємців від тиску силовиків. Утім прем'єр Гройсман визнав, що закон не працює.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram