Мамі Ляшка щастить, як і синові
Загрузка плеера...

Родину Ляшків продовжує переслідувати казкове везіння. Після неймовірного триразового виграшу в лотерею нардепа Олега Ляшка, тепер удача усміхнулася його матері – Любові. Їй пощастило придбати елітне житло та машиномісце у столичному Печерську.

Як повідомив проект "Декларації", мати лідера "Радикальної партії" Любов Ляшко оформила свідоцтво про право власності на квартиру площею 77 квадратів та 14-метрове машиномісце.

Цікаво, що ціни в цьому житловому комплексі стартують від 31 тисячі гривень за квадрат, тобто приблизна вартість квартири матері нардепа складає понад 2 млн 400 тис. гривень.

До виходу на пенсію жінка жила у селищі на Чернігівщині, де працювала оператором на котельні газопереробного заводу. Мати головного "радикала" країни ніколи не займалася бізнесом і її єдиний дохід – це пенсія у розмірі 1600 гривень.

Навіть після злету політичної кар'єри сина, мати продовжила роботу в котельні. А після виходу на пенсію Любов Ляшко із розмахом успішного бізнесмена почала скуповувати дорогу столичну нерухомість та отримувати численні ділянки під містом.

Нардеп переконує, що не допомагав матері із придбанням нерухомості.

Складається враження, що театр Ляшка перетворюється в казку з багатомільйонними статками. Це і розкішні будинки, квартири, автомобілі.

Нагадаємо, що навесні 2017 року НАБУ порушило справу щодо лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка. Антикорупційне бюро підозрює народного депутата у незаконному збагаченні. Нардеп називає справу "політичним замовленням".

Джерело: відео – YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram