Cправи податківців Клименка дійшли до суду?
Загрузка плеера...

Генеральна прокуратура Україна завершила спеціальне досудове розслідування щодо шести екс-податківців часів президенства Віктора Януковича.

У прес-службі Генпрокуратури повідомили, що підозрювані посадовці у 2012-2013 роках заволоділи бюджетними коштами на суму у понад 3 мільярди гривень.

Слідство встановило, що екс-податківці привласнили ці кошти через незаконні відшкодування з держбюджету ПДВ на рахунки трьох фіктивних компаній.

Адвокатам надали матеріали справи для ознайомлення, після чого прокурори направлять обвинувальні акти до суду.

У відомстві зазначили, що у справі про незаконне відшкодування ПДВ проходять 16 екс-співробітників податкової. До цього списку входить і колишній міністр доходів та зборів Олександр Клименко.

Проте, з повідомлення Генпрокуратури випливає, що справу проти Клименка про махінації з ПДВ завершили розслідувати у квітні 2017 року, але досі не передали в суд.

Нагадаємо, минулого року Клименку повідомили про підозру у заподіянні збитків державі на 96 мільярдів гривень.

Крім того, екс-міністра доходів та зборів і ще 51 екс-працівник Міністерства підозрюють у ще одній справі. Мова йде про "податкові майданчики". Екс-посадовцям інкримінують участь у схемі збору грошей з підприємств поза держбюджетом. Збиток державі від цього оцінюють у понад 100 млрд грн.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram