В "Укрпошті" не можуть визначитися з банкрутством
Загрузка плеера...

Керівництво Публічного акціонерного товариства "Укрпошта" заявило про критичний фінансовий стан підприємства. Саме цим компанія і пояснює пропозиції крупним видавцям відтермінувати розрахунок із редакціями за підсумками передплатної кампанії. Про це повідомила Національна спілка журналістів України.

За словами першого заступника генерального директора "Укрпошти" Олександра Чернявського, редакціям потрібно віддати близько 260 млн грн. За контрактом така виплата має пройти наприкінці липня. Але, через скрутне фінансове становище, підприємство просить відтермінувати виплати.

Сам же заступник гендиректора зазначив, що передплатні кошти, звісно, не є грошима "Укрпошти". Їх приносять люди, які хочуть передплатити те чи інше видання. А установа виступає лише посередником. Та оскільки "компанія на межі банкрутства", керівництво намагається знайти компроміс.

Згодом голова підприємства Ігор Смілянський на своїй Facebook сторінці спростував інформацію про "смерть Укрпошти". Він наголосив, що чутки про банкрутство дуже перебільшені.

Крім того, очільник компанії зазначив, що, як завжди, має "чіткий самостійний план", як вирішити проблему з редакціями. Один із кроків цього плану – пропозиція розстрочки платежів.

Джерело: youtube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram