Головні кнопкодави пропонують карати за... кнопкодавство
Загрузка плеера...

"Народному фронту", схоже, мулько сидіти в Раді – хочеться нових вражень. Представник партії, яка минулі два місяці була в лідерах серед кнопкодавів, зареєстрував законопроект про кримінальну відповідальність за такий вид депутатських голосувань.

Мало того, що будучи найчастіше впійманою на неособистому голосуванні партія топить сама себе, так ще й демонструє небувалу абсурдність. Адже кнопкодавство – апріорі є порушенням законодавства. Виходить, у народних обранців після ухвалення закону про Антикорупційний суд немає важливіших справ, ніж приймати закон… на закон?

Що ж нового пропонують "фронтовики"? А пропонують вони впровадити відповідальність за кнопкодавство, чого раніше не було. Так, проголосувавши за когось, нардеп може сісти ледь не на сім років або заплатити сотні тисяч гривень штрафу. Однак, все аж надто "прозоро", щоб бути правдою. З такими законами, якщо їх дотримуватися, СІЗО швидко перетвориться на другу Верховну Раду.

До того ж, невже хтось вірить у те, що кнопкодавство потягне за собою такі наслідки? Адже за більш серйозні порушення депутати чомусь сидять не за сталевими ґратами українських в’язниць, а в залі "під куполом".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram