Детективи взялися за "темні справи" чиновника АП
Загрузка плеера...

Національне антикорупційне бюро України взялося за заступника голови Адміністрації Президента Олексія Філатова. Про це повідомили українські журналісти посилаючись на свої джерела в НАБУ.

Починаючи з 15 лютого 2018 року, детективи розслідують можливе незаконне збагачення посадовця. Усі матеріали і звернення в цій темі, перевіряють у рамках досудового розслідування.

Як відомо, у грудні 2017 року Солом'янський районний суд Києва зобов'язав НАБУ перевірити можливість незаконного збагачення Філатова.

У травні журналісти-розслідувачі оприлюднили інформацію про те, що заступник голови Адміністрації Президента не вказав у декларації цивільну дружину-юристку Ганну Бабич. Остання після його призначення встигла отримати декілька дуже вигідних контрактів.

Пізніше адвокат Марина Паринова заявила, що НАБУ відмовилося відкривати кримінальне провадження за фактами, викладеними в цьому розслідуванні.

Раніше повідомлялося, що заступник глави АП Олексій Філатов нібито зняв із рахунку сестри депозит у розмірі 800 тис. дол. При чому, посадовець зробив це всупереч обмеженню НБУ знімати з депозитних рахунків максимум 15 тис. грн на добу.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram