НАЗК подало в суд на Бочковського
Загрузка плеера...

Національне агентства з питань запобігання корупції направило до суду 7 адміністративних протоколів через несвоєчасне подання декларацій та повідомлень про суттєві зміни в них.

Так, 2 протоколи складено стосовно екс-голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського. Посадовець не подавав декларації за 2016 та 2017 роки до травня 2018-го, поки антикорупційне відомство йому про це не нагадало.

Також у переліку порушників, які запізнилися із поданням декларацій на два роки, опинилися: депутати Обухівської районної ради Київської області Микола Волосатов та Олександр Кровкін. Разом із ними попався й колишній заступник директор Департаменту економіки та інвестицій КМДА Василь Яструбинський. Він, за ствердженнями НАЗК, припинив службу на посаді і несвоєчасно відзвітував за період, не охоплений попередніми деклараціями.

Окрім того, НАЗК склало протоколи щодо двох посадовців за замовчування про суттєві зміни в їх майновому стані. На цьому спіймали колишню співробітницю Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Марію Ващук та посадову особу Міністерства фінансів Вікторію Панкратьєву.

Нагадаємо, 25 березня 2015 року на засіданні Кабінету міністрів правоохоронці затримали Сергія Бочковського та його першого заступника Василя Стоєцького за підозрою в зловживаннях і причетності до корупційних схем в ДСНС. Після цього уряд звільнив цих чиновників. Їм було оголошено підозру.

Бочковському і Стоєцькому інкримінували організацію корупційної схеми тендерної закупівлі паливно-мастильних матеріалів за завищеними цінами.

Однак 26 квітня цього року Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправним і скасував розпорядження Кабміну про звільнення Сергія Бочковського з посади голови ДСНС.

Водночас міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запевнив, що поновлений судом на посаді голови Держслужби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський на цій посаді працювати не буде.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram