Україна платила за зустрічі Порошенка з Трампом
Загрузка плеера...

Зустрічі українського президента  Петра Порошенка та очільника МЗС Павла Клімкіна з Дональдом Трампом не були безкоштовними. Їх організовувала впливова лобістська структура BGR. Про це в ексклюзивному інтерв'ю виданню "Страна.UA" розповів екс-співробітник диппредставництва України в Вашингтоні Андрій Теліженко

За його словами, радник Трампа Коен, всупереч твердженням "БіБіСі", не брав участі в організації переговорів між президентами України та США.

"Це офіційна проплата BGR. До цього Павло Клімкін мав фото з Трампом - це теж через офіційну проплату BGR. Посольство в цій ситуації було за бортом. На жаль, такого не було навіть за часів Януковича, коли у нас були прохолодні стосунки зі Сполученими Штатами . Все одно, і тоді посольство мало доступ в різні американські урядові структури ", - пояснив Андрій Теліженко.

Екс-дипломат також запевнив, що повноцінної і "безкоштовної" зустрічі Петра Порошенка з американським президентом не буде, поки Київ на замінить посла Валерія Чалого, який занадто відкрито грав за команду Клінтон на виборах 2016 року.

Нагадаємо, раніше ЗМІ писали про те, що зустріч Петра Порошенка з Дональдом Трампом обійшлася українській стороні в 400 тисяч доларів. Мовляв, цю суму заплатили люди нашого президента адвокату главі Білого дому. Тоді ж в адміністрації Порошенка цей факт заперечили.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram