Зниження тарифів влітку – обман населення
Загрузка плеера...

Якщо цього четверга Національна комісія з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг ухвалить рішення про зниження тарифів на тепло, то українці жодної економії від цього не відчують. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу News Network висловив економічний експерт Юрій Гаврилечко.

Юрій Гаврилечко, економічний експерт:

"Опалювального сезону немає. Відповідно можна знижувати вартість опалення хоч до нуля. Від цього ніхто не виграє і ніхто не постраждає. А потім в опалювальний сезон підняти вартість і ще зробити її більшою, ніж була попереднього опалювального сезону. І це якось економічно обґрунтувати. Але наразі влітку можна виписати собі премію за те, що нібито знизили тарифи на тепло".

Тож експерт радить українцям бути пильними і не вірити заявам чиновників про зниження тарифів.  Адже попередні члени НКРЄКП  жодного рішення, яке стосується економіки. не ухвалили.

Нагадаємо, 14 червня комісія має розглянути питання про встановлення тарифу для КП “Київтеплоенерго” на виробництво теплової енергії для потреб населення. Згідно з проектом, з першого серпня 2018 року тарифи на гарячу воду та опалення знизяться на третину.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram