Залізниця готова годувати пасажирів вночі
Загрузка плеера...

"Укрзалізниця" з 18 червня запустить послугу повноцінного харчування в деяких пасажирських поїздах, які курсують в нічний час. Про це повідомив виконувач обов‘язків голови держпідприємства Євген Кравцов.

Він наголосив, що спочатку послугу "протестують" на пасажирах поїздах Київ-Ужгород, Київ – Маріуполь та Київ - Івано-Франківськ, а потім розширять.

Кравцов зазначив, що на окремих маршрутах пасажирам буде доступний повноцінний сніданок і гарячий обід, зокрема перші й другі страви.

Меню буде залежати від сезонності. Пасажири зможуть купити йогурт, сирники, кашу, сендвічі, кус-кус, пасту Болоньєзе, картопляне пюре, чізкейк і брауні, а також бульйон і грибний суп. Розрахуватися за покупку можна буде і готівкою, і карткою.

Для зберігання їжі в кожному з таких поїздів мають обладнати спеціальне купе.

Придбати стандартний ланч-бокс можна буде при онлайн-покупці квитка. А саме замовлення на пасажирське місце оформлюватимуть телефоном, через офіціанта-стюарда або безпосередньо в сервісному купе.

Варто додати, що цього року "Укрзалізниця" "прославилася" не лише нововведеннями з харчуванням пасажирів. З 30 травня на 12% підняли ціни на залізничні квитки. А вже першого жовтня варто очікувати чергову хвилю збільшення тарифів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram