Міністр юстиції Великої Британії пішов через Brexit
Загрузка плеера...

Міністр юстиції Великої Британії Філіп Лі подав у відставку через те, що не підтримував стратегію британського уряду щодо Brexit. Такий крок посадовця може завдати значного удару прем'єр-міністру Терезії Мей перед важливими голосуваннями у парламенті щодо закону про вихід з Європейського Союзу.

Міністр у справах жертв, молоді та сімейної юстиції Філіп Лі заявив, що йому "неймовірно сумно" іти у відставку, але, на його думку, політика британського уряду щодо Brexit завдає шкоди виборцям.

"Головна причина мого рішення - процес Brexit та бажання влади обмежити роль парламенту у формуванні фінального результату під час голосування…На жаль, я зрозумів, що внести будь-які зміни в той курс, який обрав британський уряд, практично неможливо…", - так пояснив свою відставку Лі у заяві, яку розмістили на офіційному сайті.

Лі сказав, що Brexit був значно складнішим, ніж колись передбачалось, і що він "не може підтримати такий вихід країни з ЄС".

Політик закликав Лондон призупинити, поглибити або скасувати процес 50 статті, яка формально запустила вихід Британії з ЄС.

Нагадаємо, 8 червня британський міністр з питань Європи заявив про готовність Лондона провести референдум щодо фінальної угоді з ЄС.

Джерело: YouTube, фото – з відкритих джерел

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram