Протест проти сміття: на Львівщини перекрили трасу
Загрузка плеера...

Жителі Миколаївського району Львівської області вийшли на вулиці виступити проти львівського сміття.

Поблизу села Луб'яне декілька десятків людей перекрили трасу Київ - Чоп на знак протесту проти вивозу сміття з-за меж району на місцевий полігон. За словами мітингувальників, на Миколаївське звалище привозять близько 300 тонн сміття зі Львова та Дрогобича, і люди не хочуть, щоб Миколаїв перетворився на другі Грибовичі.

Миколаївці вимагають від міського голови розірвати угоду з фірмою, яка, за їхніми словами, щодня закопує сміття у піщаний кар'єр.

Міський голова Андрій Щебель приїхав до мітингарів, люди зустріли його з викликами "ганьба" та "мусор". Спочатку посадовець не проявив потрібної уваги, але під тиском протестувальників ухвалив рішення про скликання позачергової сесії міської ради задля вирішення цього питання.

Також протестувальники вимагають від Львівської облдержадміністрації створити комісію щодо розслідування порушення екологічного законодавства на миколаївському сміттєзвалищі. Однак, представники обласної влади й досі не приїхали вислухати людей.

Після ухвалення рішення про скликання позачергової сесії 12 червня учасники акції протесту розблокували трасу.

Нагадаємо, два роки тому Львів опинився у сміттєвій кризі внаслідок закриття Грибовицького сміттєзвалища. Тоді у Миколаєві погодились приймати львівські тверді побутові відходи.

Джерело: YouTube, фото – з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram