Ротація "донецьких" крутиться навколо Луценка
Загрузка плеера...

Ще Кабмін не схвалив рішення про відставку голови Донецької військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, як ЗМІ його вже усадили у крісло заступника генпрокурора Юрія Луценка.

Подейкують, що саме ця посада стане для Жебрівського президентською альтернативою після його повернення до Києва. І заперечувати логічність цієї версії не можна. Адже до того, як очолити Донецьку обладміністрацію, Жебрівській обіймав посаду керівника Антикорупційного управління Генеральної прокуратури України.

Нагадаємо, NewsNetwork одним із перших повідомив про відставку пана Жебрівського і цю інформацію він підтвердив в ексклюзивному коментарі нашому телеканалу. За словами Жебрівського, після відставки він має намір продовжити свою політичну діяльність, зокрема, взяти участь у майбутніх передвиборчих перегонах.

Тим часом, мережа активно реагує на ймовірне призначення на пост очільника Донеччини Юрія Гримчака. Попри доволі складні відносини Павла Жебрівського із донецькою медіаспільнотою, журналісти не в захваті від ідеї скерувати до області нинішнього заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій, і це м’яко кажучи.

Так, наприклад, відомий блогер Денис Казанський вважає, що гіршого варіанту для Донеччини не варто й шукати. Адже, за його словами, корінний донеччанин Гримчак за часів роботи в області запам'ятався тим, що був як то кажуть "рішалою", "зливав" область під "регіоналів" і зарекомендував себе як бездарний керівник, якого місцеві ні у що не ставили.

До того ж, Юрій Гримчак є другом і кумом генпрокурора Юрія Луценка, в цьому і полягає весь секрет його сталої політичної кар’єри. "Якщо це правда, то це катастрофа. Тому що Гримчака в Донецькій області добре пам'ятають ще по 2005-2006 роках, коли він уже працював віце-губернатором. Дуже не хотілося б, щоб він знову повернувся в Донецьку область", - прокоментував ймовірне призначення Казанський, висловивши сподівання, що Президент не припуститься помилки і не призначить Гримчака керувати Донецькою обласною адміністрацією.

Нагадаємо, що 11 червня Жебрівський повідомив, що прийняв рішення покинути пост глави Донецької ОВЦА.

Джерело: відео – YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram