За рік 5 мільйонів українців отримали біометрику
Загрузка плеера...

Впродовж першого року безвізу Державна міграційна служба оформила понад 5 мільйонів біометричних закордонних паспортів. Про це повідомив голова Державної міграційної служби Максим Соколюк.

За його словами, у перші місяці дії безвізу спостерігався великий сплеск кількості охочих оформити біометрику. Кількість документів, які оформлювалися протягом дня, сягала 28 тисяч. І хоча минув рік, підвищений попит залишається й сьогодні. Тільки наразі щодня звертається менше українців - від 15 до 17 тисяч.

Через такий ажіотаж з’явилися великі черги і на оформлення, і на видачу документів. Люди місяцями чекають на паспорти. За словами Соколюка, додали робочих місць, працівників, замовили необхідне іноземне обладнання, але проблема залишається. Та, як запевняють у міграційній службі, черга на виготовлення поступово зменшується й очікується, що до кінця липня всі, хто чекають на документи, отримають їх.

До слова, загалом із моменту запровадження біометричних закордонних паспортів, січня 2015-го, в Україні оформили близько 8 млн 800 тис. таких документів.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram