Маркарова очікує транш від МВФ уже восени
Загрузка плеера...

Міністерство фінансів очікує отримання п’ятого траншу від Міжнародного валютного фонду до осені цього року. Про це повідомила в.о. міністра фінансів України Оксана Маркарова.

Як відомо, МВФ висунув чотири вимоги до України для отримання наступного траншу. Дві Київ уже виконав. Йдеться про ухвалені пенсійну реформу і закон про приватизацію. Тепер залишилося створити Вищий антикорупційний суд і врегулювати питання з цінами на газ.

Парламент нарешті розібрався з усіма поправками та ухвалив закон, Президент його підписав. Маркарова розраховує, що вже цього тижня документ схвалить й МВФ.

За словами посадовиці, наразі ведуться переговори щодо цін на газ для населення та реформи енергетичного ринку. Мінфін розраховує, що це питання буде вирішене найближчим часом.

Як відомо, НБУ розраховує, що обсяг наступної програми співпраці з МВФ може становити приблизно 5,5 млрд дол. Водночас регулятор, як і раніше, очікує надходження від МВФ приблизно 2 млрд дол. у 2018 році за поточною програмою.

Нагадаємо, що 7 червня подання Гройсмана про звільнення Олександра Данилюка з посади очільника Міністерства фінансів підтримали 254 народні депутати. Виконуючою обов’язки міністра фінансів призначили першу заступницю Данилюка Оксану Маркарову.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram