Дисциплінарна комісія відмазала Лінчевського
Загрузка плеера...

Посилаючись на закон, Державна дисциплінарна комісія фактично відмазала заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського від відповідальності за його слова.

Мова йде про висловлювання чиновника щодо людей, хворих на рак. Так, у комісії пропонують прем'єру закрити справу щодо Лінчевського, оскільки скандальна фраза заступника Супрун не має в собі ознак дисциплінарного порушення. Водночас голова комісії погоджується, що висловлювання чиновника порушило етичні норми, і хоча це може зашкодити репутації чинної влади, законом не передбачена відповідальність за такого роду проступки.

При цьому, один із експертів, що розглядали інцидент, скинув усе на інформаційну атаку щодо Лінчевського. Зокрема, чоловік заявив, що у розповсюдженні висловлювання чиновника були особливо активними виданнями, які уже нібито засвітилися в інформаційній кампанії проти Уляни Супрун.

Остаточне рішення ухвалюватиме Кабінет Міністрів.

Нагадаємо, скандал навколо Лінчевського розгорівся після того як під час виступу в Рахунковій палаті щодо ефективності використання державних коштів для лікування за кордоном онкохворих чиновник дозволив собі різке висловлювання. Зокрема, було сказано про неефективність програми, оскільки, за його словами, "Це рак. Вони всі помруть".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram