Гарант підписав закон "Про Вищий антикорупційний суд"
Загрузка плеера...

Президент України  Петро Порошенко підписав закон "Про Вищий антикорупційний суд". Зробив він це під час зустрічі у Києві зі студентами Української академії лідерства з нагоди річниці підписання угоди про безвіз з країнами ЄС.

"Сьогодні в цей історичний день – річницю безвізу – підписую Закон «Про Вищий антикорупційний суд». Це – ключова віха завершення створення незалежної антикорупційної інфраструктури у нашій країні!", - написав Президент України на своїй сторінці у Facebook.

В ході розмови Порошенко наголосив, що наступним документом задля продовження європейської інтеграції України має бути прийнятий закон "Про валюту". За його словами, це дозволить українцям вільно розпоряджатися власними коштами. Гарант наголосив, що очікує від народних депутатів голосування за закон вже найближчого тижня.

Як повідомлялося раніше, 7 червня Верховна Рада України прийняла закон про Вищий антикорупційний суд. За відповідне рішення проголосували 317 народних депутатів. Документом передбачено, що відбирати кваліфікованих суддів можна лише за ініціативою не менше трьох членів Громадської ради міжнародних експертів разом з Вищою кваліфікаційною комісією суддів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram