Гуру скрипкової музики дав майстер-клас в Одесі
Загрузка плеера...

На фестиваль Odessa Classics завітав гуру скрипкової музики, професор Кельнської, Цюріхської і Мадридської консерваторій, королівської академії Лондона Захар Брон!

Захар Брон, скрипаль: "Музыка – искусство неконкретное, поэтому все чувства, которые я вкладываю, а слушатель, если они действительно настоящие, те чувства, которые я вложу, он воспримет по-своему".

Перші уроки скрипки Брон отримав саме в Одесі, у школі-інтернаті імені Столярського. І через десятки років легендарний музикант уже сам виступив на сцені цього навчального закладу з концертною програмою та майстер-класами.

Захар Брон, скрипаль: "Я человек счастливый, что могу еще при моей жизни сознательной наблюдать успехи и деятельность моих лучших воспитанников. Пока что я востребован в мире, не только в Одессе, и я постараюсь сделать все возможное для новых талантов".

Студенти розповідають: щоб послухати одного із найзнаменитіших та найавторитетніших скрипкових педагогів у світі, який виховав близько сотні іменитих музикантів, вони змагалися за місця в залі. Адже уроки від Брона на вагу золота.

Ігорю одинадцять. Він почав грати на скрипці у п’ять років і з того часу мріє стати справжнім профі та виступати на великих сценах. Хлопчина прийшов на майстер-клас, щоб хоч одним оком побачити, як грає визнаний в усьому світі музикант.

Ігор Бочкарьов, учень школи Столярського: "Это очень полезно для учеников школы, они могут прийти, посмотреть, как играть, получить инструктаж. Можно было наблюдать раскрепощенность на сцене, ведение смычка, переход в позиции легкий".

І хоча концертна програма тривала цілих три години, вони пролетіли, наче одна мить під скрипкові твори Шнітке, Стравинського, Чайковського та інших відомих композиторів. Ось вони, чари класичної музики, які ваблять, змушують плакати та сміятися.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram