Спекотні вихідні: у Києві пройшла "ВідеоЖара-2018"
Загрузка плеера...

На вихідних у Києві було дійсно спекотно не тільки через палюче сонце, а й через сконцентровану в одному місці кількість справжніх зірок Ютубу.

Два дні фестивалю "Відеожара" стали справжнім святом не тільки для підписників, а й для самих блогерів.

Альона Вєнум, блогер:

Я рада, что проводят такие фестивали в Украине, потому что на сколько я знаю, в этом году это единственный фестиваль для блоггеров. Это большая возможность классно пообщаться с подписчиками и им со мной.

 

Безліч локацій, фотозон та місць для відпочинку – все це традиційно розмістилося на арт-заводі "Платформа", де кожен міг знайти собі заняття. Тут вам і кілометрові черги на фотосесії з блогерами, і майстер-класи на різну тематику, і конференції, і, звичайно ж, сцена, на якій і відбувається головне дійство. Позитивна атмосфера фестивалю вражає.

Наталя Трейя, блогер:

Мне очень нравится этот фестеваль, тут очень добрые люди, офигенные организаторы… Я второй год уже приезжаю на этот фестиваль и мне тут безумно нравится. Отличная погода, и все такие добрые, классные.

 

Крім атмосфери, вражає і кількість дітей. Їх тут сотні, і що цікаво – майже всі вони з камерами, і більшість вже має свого глядача. Один із гостей фестивалю влучно зазначив: "Если мы в своем детстве ничего не делали, кроме как палкой колупаться в песке, то сейчас дети – если их можно так назвать – делают очень крутые вещи в Интернете, в контенте и двигают это все вперед"

Отож, як бачимо, "Відеожара-2018" об'єднала в собі різні покоління й країни одним улюбленим заняттям – блогінгом. І поки Київ ще відходить від гарячих вихідних, організатори обіцяють, наступного року буде ще гарячіше.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram