"Блогосфера 2018": відомі переможці премії
Загрузка плеера...

ВідеоЖара –не тільки чудова нагода для блогерів та їх підписників поспілкуватися та весело провести час. Це ще й подія, яку можна порівняти з річною звітністю на роботі, адже бути блогером – це хоча й не офіційно, але професія.

Цьогоріч у Києві в рамках проведення фестивалю було визначено переможців премії "Блогосфера 2018". Серед номінацій були як суто українські, так і загальні, пов'язані з розвитком та напрямком створюваного блогером контенту.

Ще колись не такий популярний, україномовний осередок блогосфери набирає обертів. Так, у номінації "Люблю українське" перемогла Христина Соломаха, яка ділиться з підписниками своїм життям та лайфхаками рідною мовою. Також спільнота "Чоткий паца" виборола першість в номінації "Юмор ОК". "Проривом року" стала Таня Волкова, а дитям Ютубу – шестирічний Містер Макс, кількість підписників якого вражає – понад сім мільйонів глядачів. Найспортивнішою дівчиною стала Ліна Томашевська зі своїм щоденником футболу.

Крім блогерів, нагороди також отримали й інші власники каналів на Ютубі: Maybelline NY, телеканал СТБ, співачка та ведуча Регіна Тодоренко і гурт "Время и Стекло" – всі вони зробили свій внесок в розвиток української блогосфери у 2018 році.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram