Рабінович збирається відібрати "Інтер" у Льовочкіна
Загрузка плеера...

Народний депутат України, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович подає в суд на телеканал "Інтер" за наклеп і вимагає офіційних вибачень від його власників – лідерів "Опозиційного блоку" Сергія Льовочкіна та Юрія Бойка.

За словами Рабіновича, півтора року телеканал "Інтер" показував видавав в ефір сфабриковані матеріали про нього. Політик не відповідав на безглузді звинувачення, а опрацьовував усі ці питання з юристами.

"Я сегодня передал в правоохранительные органы Украины бумаги: первое – об отсутствии у меня острова, да и вообще в жизни я не был на Сен-Мартене и справку об этом дал. Второе – отсутствие виллы в Израиле, я передал документы. Дальше – подписанную Министерством внутренних дел Израиля бумагу о том, что у меня нет израильского гражданства, сегодня получило МВД Украины… Теперь я подаю в суд на канал "Интер", на вот этих фейковых клоунов, которые там подгавкивали", - заявив Рабінович.

Політик також нагадав, що днями були опубліковані матеріали, які стосуються діяльності Сергія Льовочкіна щодо підкупу журналістів та правоохоронців.

Рабінович, наголосив, що Льовочкін та Бойко мають попросити пробачення на "Інтері". Загалом же нардеп вважає, що телеканал має бути повернений у державну власність, оскільки до нинішніх власників він прийшов через шахрайські схеми.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram