Сорос хотів приватизувати "Укргазвидобування"?
Загрузка плеера...

Керівництво НАК "Нафтогаз України" і всесвітньо відомий фінансист Джордж Сорос вели переговори про умови приватизації найбільшого газодобувного підприємства в Україні - "Укргазвидобування".

Про це в інтерв'ю українським ЗМІ повідомив екс-депутат Держдуми, опальний російський політик Ілля Пономарьов.

За його словами, він виступав посередником між двома сторонами, оскільки є давнім другом Сороса. Під час його контакту із керівником "Нафтогазу" Андрієм Коболєвим обговорювалися плани реформи компанії і газового ринку в цілому.

"Тоді сам Коболєв весь час говорив, що він бачить майбутнє "Нафтогазу" у вигляді газової біржі, яка б була гарантом всіх угод", - сказав Пономарьов.

Він уточнив, що за світовими мірками "Укргазвидобування" – невелика компанія, яку безглуздо тримати в державних руках. Але для безпеки держави її варто приватизувати, розділивши на три частини, і заборонити володіти ними одній групі. За словами Пономарьова, спочатку і Андрій Коболєв, і його діловий партнер Юрій Вітренко начебто цю ідею підтримували, але не змогли випрацювати механізм для українських реалій.

Сам Сорос також є прибічником ідеї поділу "Укргазвидобування" на три частини з метою подальшої приватизації, стверджує Пономарьов.

В свою чергу НАК "Нафтогаз" на офіційній сторінці в Facebook спростував заяву Пономарьова і заперечив контакт Коболєва з Соросом.

Джерело: відео – YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram