Жебрівський подав у відставку
Загрузка плеера...

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський подав у відставку. У суботу, 9 червня, він написав відповідну заяву Президенту України Петру Порошенкові.

Про це губернатор Донеччини повідомив у своєму Facebook.

Він сказав, що Порошенко прийняв його відставку, але потрібно ще рішення Кабміну, яке уряд має ухвалити вже у середу, 13 червня.

Причини такого несподіваного для всіх кроку очільник Донеччини не називає. Проте в ексклюзивному коментарі телеканалу NewsNetwork він розповів, що після повернення до Києва продовжить займатися політикою.

Найголовнішим своїм досягненням очільник краю називає відродження української сутності Донеччини.

"Міста та вулиці повернули собі історичні назви, у коридорах та кабінетах обласної адміністрації звучить українська мова, чотири міста переклали українською усі таблички та вивіски", - поетично написав у Facebook губернатор.

Представники місцевих ЗМІ хоч і мали з ним непрості відносини, а все ж називають пана Жебрівського "точно не найгіршим губернатором" і підтверджують успіхи Донецького краю.

"При всій неоднозначності взаємовідносин медійної спільноти регіону з паном Жебрівським протягом цих років, це точно не найгірший губернатор, це сто відсотків. Із здобутків я б назвав те, що Жебрівський знайшов можливість підняти рівень оплати праці в обласній адміністрації, чим підвищив престиж державного службовця. Дорог зараз дуже багато робиться, школи будуються, по інфраструктурі багато чого робиться і зроблено", - так прокоментував відставку губенрнатора Ілля Суздалев, секретар Донецької обласної спілки журналістів

Чи продовжить курс Жебрівського його наступник - невідомо. Однак у мережі вже припускають, що місце очільника Донеччини може обійняти заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак.

Нагадаємо, рівно 3 роки тому, 11 червня 2015 року Павла Жебрівського було призначено на посаду голови Донецької військово-цивільної адміністрації.

Джерело: YouTube, фото – з відкритих джерел

 

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram