Антикорупційний суд не запрацює раніше грудня
Загрузка плеера...

Антикорупційний суд може почати слухати перші справи наприкінці 2018 або на початку 2019 року. Про це повідомив глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

За його словами, "за кращих розкладів" такий суд почне слухати перші справи в грудні цього року або навіть у січні наступного.

Холодницький наголосив, що створення такого суду замикає весь процес створення антикорупційних органів та антикорупційної реформи.

Глава САП переконаний, що треба дати можливість цьому суду набрати суддів і нехай вони вже виносять вироки."Не обвинувальні для САП або НАБУ, а законні і справедливі вироки, тоді і буде до них довіра".

За словами Холодницького, сьогодні в судах Україні демонструється небажання слухати кримінальні провадження по топ-корупції. Він зауважив, що останнє судове засідання не відбулося через банальну відсутність світла в суді.

Нагадаємо, 30 травня світло зникло у залі суду під час розгляду справи екс-голови Державної фіскальної служби Романа Насірова. Тоді розглянули лише питання відводу прокурорів САП. Через відсутність електрики так і не зачитали жодної сторінки обвинувального акту.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram