Замовник Бабченка хотів вбити 60 українців
Загрузка плеера...

Разом із Аркадієм Бабченком мали померти 60 українців. Їх повинні були вбити до осені. Про це розповів безпосередній виконавець удаваного вбивства російського журналіста Олексій Цимбалюк.

За його словами, Борис Герман, якого слідство вважає організатором вбивства Бабченка, зробив пропозицію Цимбалюку вбити журналіста 6 квітня. Під час першої зустрічі Герман казав про список із 30 осіб. Згодом кількість цілей збільшилася вдвічі.

"Ми зустрілися на парковці одного з торгових центрів. Я сів у його автомобіль. Ми поїхали, на ходу розмовляли. Розмова стосувалася списку майбутніх жертв. Імена не називалися, але список, з його слів, на той час виріс з 30 до 60 цілей. Для мене це, якщо чесно, звучало як розмова якогось маніяка", - розповів Олексій Цимбалюк.

Як повідомляв News Network, напередодні у ЗМІ просочився "розстрільний список СБУ" з іменами тих 47 журналістів та блогерів, яким, за версією українських спецслужб, нібито загрожує смерть від рук кілерів. Натомість речниця спецслужби Олена Гітлянська заявила: вона не знає, що це за список і чи відповідає він дійсності

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram