Сінгапур завмер перед історичною зустріччю
Загрузка плеера...

У Сінгапурі вживають додаткові заходи безпеки на час історичної зустрічі президента США Дональда Трампа і лідера Північної Кореї Кім Чен Ина, що запланована на 12 червня. Повідомляється, що райони, де пройде майбутній саміт, перебувають під посиленою охороною, туди стягнуті додаткові поліцейські сили, зведені загородження, а також постійно проводяться огляди.

Правоохоронці закликали місцевих жителів до "розуміння і терпіння" через порушення в русі транспорту та жорсткі заходи безпеки.

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин уже прибув до Сінгапура для проведення запланованої зустрічі.
Як повідомляють міжнародні інформагентства, північнокорейський лідер привіз із собою декілька елітних автомобілів та запаси продовольства.

Водночас президент США Дональд Трамп висловив сподівання, що його зустріч із Кім Чен Ином стане "шансом досягти воістину чудового результату для Північної Кореї та світу". Американський лідер зауважив, що з нетерпінням чекає зустрічі і відчуває, що "ця можливість не буде витрачена даремно".

Нагадаємо, саміт лідерів США та КНДР заплановано на 12 червня. Він стане першою в історії зустріччю між лідером Північної Кореї та чинним президентом США. Місцем проведення сінгапурського саміту буде готель Capella на острові Сентоса.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram