Велика сімка - великі непорозуміння
Загрузка плеера...

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп відмовився підписувати підсумкове комюніке саміту лідерів G7. Причиною такої поведінки стали заяви, зроблені прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо під час його прес-конференції.

Як зазначив американський лідер у своєму Твіттері, він дав інструкції представникам США не затверджувати комюніке. Водночас поведінку Трюдо Трамп назвав нечесною і слабкою.
Зокрема, президент США зауважив, що прем'єр-міністр поводився так лагідно і м'яко під час зустрічей на G7. Після від’їзду американського лідера Трюдо заявив, що "мита США були свого роду образливими", і він "не дасть сісти собі на шию". Трамп додав, що мита з боку США – це відповідь на 270% на молочні продукти зі Сполучених Штатів.

Нагадаємо, що за підсумками зустрічі лідерів країн Великої сімки було підготовлено підсумкове комюніке. У документі, зокрема, йдеться про підтримку суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів. Крім того, лідери G7 засудили Росію за анексію Криму і висловили готовність ввести нові санкції проти Кремля.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram