"Справа курчат": захист людей чи рейдерство?
Загрузка плеера...

Печерський суд Києва дав дозвіл на арешт власників підприємства з виробництва курятини "Агромарс", яких підозрюють в організації пташиного могильника та забрудненні навколишнього середовища на Київщині.

Відповідно до рішення суду, термін арешту складає 60 діб для трьох головних фігурантів. Власникам агрохолдингу Євгену та Марині Сігал служителі Феміди визначили альтернативу внесення застави у розмірі 80 млн грн та 90 млн грн відповідно. Виконавчий директор Олексій Марченко зможе вийти на волю за 84 мільйони.

Правоохоронці стверджують, що викрили "численні факти порушення" правил екологічної безпеки та санітарних норм аграрним холдингом, який створив на земельних ділянках сміттєзвалища-могильники.

За інформацією Генпрокуратури, внаслідок цих порушень довкіллю завдано збитків на понад 200 мільйонів гривень.

Водночас у соцмережах не вщухає активне обговорення цієї гучної справи. Більшість користувачів звинувачують правоохоронців у відвертому "наїзді" на підприємство і в прикриванні рейдерства. При цьому зауважується, що раніше на порушення екологічних норм практично ніхто не звертав уваги. Крім того, щодо власників аналогічних фабрик в Україні чомусь ніхто справи не відкриває. Та й представників місцевої влади, контролюючих органів, які не могли не знати про проблему, ніхто не чіпає.

Люди вважають, що за затриманням та арештом насправді криється бажання прибрати конкурента одного з найбільших виробників курятини. До того ж багато хто схильний думати, що справу спеціально "роздули", щоб сформувати суспільну думку і під шумок або "віджати" прибутковий бізнес, або змусити власників підприємства поділитися статками.

Користувачі соцмереж вважають, що за порушення, якщо вони є, треба штрафувати і вводити економічні санкції, а не арештовувати власників. Останнє є певним сигналом для західних інвесторів, які не вкладатимуть гроші в державу, де ось так нахабно знищують бізнес.

У соцмережах також зауважують, що на фоні цього скандалу в Україні легко може злетіти вгору ціна на курятину. Зараз же доводиться просто чекати, як розвиватиметься далі ця справа, однак більшість людей погоджується, що це має бути черговий "пшик", від якого, як і завжди, постраждають прості українці.

Джерело відео: youtube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram