Хакери викрили крупні суми української корупції
Загрузка плеера...

Зарубіжні хакери оприлюднили нову порцію сенсаційних документів, що належать екс-главі Адміністрації Президента Януковича, а нині народному депутату від Опоблоку Сергію Льовочкіну.

Матеріали виклали на сайті imgur.com, який публікує практично всю інформацію знаменитої хакерської групи Anonymous.

Цього разу в мережу "злили" чергову частину листування з американцем Полом Манафортом. Політтехнолог "торгується" з Льовочкіним з приводу оплати суми на 3 млн євро і погоджується їх "конвертувати" за курсом національної валюти.

Крім того, серед матеріалів міститься схема створення сім'єю Льовочкіних ТОВ "ФК "Народна позика". Це товариство надало матері Льовочкіних у борг величезну суму – понад 110 млн грн, після чого Сергій та Юлія позичили в мами 5 і 7 млн грн відповідно.

Заслуговує на особливу увагу і лист Льовочкіна людині з ініціалами "ДФ", до якого політик звертається "дорогий друг". У цьому документі міститься підтвердження вже відомої істини: телеканал "Інтер" використовують для тиску на політичних опонентів "Опоблоку", зокрема, лідера партії "За життя" Вадима Рабіновича. До дискредитації останнього намагалися залучити САП, НАБУ, МВС, СБУ та Генпрокуратуру.

У цьому ж листі є цікавий момент, у якому вгадується гучна корупційна історія із сумнозвісними газовидобувними платформами. Льовочкін повідомляє, що "Юра чистий" і тепер усе можна "вішати" на Бакуліна.

Останній епізод обов'язково має зацікавити вітчизняні антикорупційні органи, оскільки він підтверджує інформацію численних журналістських розслідувань щодо так званих вишок Бойка. Наразі українцям залишається чекати на ретельне вивчення оприлюднених хакерами документів та… нові публікації "кібервоїнів".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram