Київські активісти викликають Коболєва на дебати
Загрузка плеера...

Громадські організації Києва вимагають від керівника НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва відзвітувати про законність мільярдних премій і відключення гарячої води у столиці. Про це йдеться у зверненні, опублікованому на сторінках ГО у Facebook.

Таку заяву підтримали активісти організацій "Чесний вибір", "Арт Сцена", "Перспективи Києва", "Гідна нація" і "Громадянський рух "Інтереси киян".

Кияни також зазначили у зверненні, що не можуть спокійно спостерігати за зневагою з боку Коболєва. Активісти звинувачують керівника Нафтогазу в тому, що він незаконно відключив гарячу воду мільйонам жителів столиці.

Крім того, люди стверджують, що чиновник дозволяє собі відверто глумитися над киянами, називаючи їх "посіпаками". Багато громадських організацій бажають викликати Коболєва на відкриту дискусію.

Активісти також звинувачують посадовця у корупції та незаконному виписуванні собі премій у майже 1,5 млрд гривень з урахуванням того, що його зарплата становить близько 2 млн гривень на місяць.

Крім того представники громадських організацій зазначили, що готові влаштувати дебати з Коболєвим у будь-якому зручному для нього місці, "хоча б і прямо під будівлею Нафтогазу".

Джерело: YouTube, фото – з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram