МВФ стривожились через відставку Данилюка
Загрузка плеера...

Ротації в українському уряді стурбували Вашингтон. У Міжнародному валютному фонді стривожились через звільнення Олександра Данилюка з посади міністра фінансів України. Партнери наголосили на тому, що переживають через можливу зміну відносин з профільним відомством. Таку заяву зробив глава департаменту комунікацій МВФ Джеррі Райс.

При цьому у Фонді зазначили, що не зациклюються на персоналіях. Представник МВФ оцінив Данилюка як твердого прихильника реформ. Кредитори побоюються, що новий керівник українського Мінфіну може обрати інший сценарій. Міжнародні партнери наголосили, що відомство повинно зберегти центральну роль у фіскальній політиці.

Тим часом саме фіскальна служба стала однією з причин конфлікту між Данилюком та прем'єр-міністром Гройсманом. Данилюк навіть писав до послів "Великої Сімки" і скаржився на те, що голова Кабміну блокує реформування української ДФС. Та й для самого екс-міністра це досить болюче питання, адже правоохоронці підозрюють його в ухиленні від сплати податків.

Нагадаємо, у середу Гройсман вніс до Ради подання на звільнення Данилюка, а вже у четвер депутати підтримали це рішення. Виконувачкою обов'язків міністра стала заступниця Данилюка Оксана Маркарова.

Джерело: відео – YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram