Парубій просить "опоблоківців" не ховатись від закону
Загрузка плеера...

Подання на зняття недоторканності з народних депутатів стали однією з характерних особливостей останнього періоду в українській політиці. За весь час незалежності недоторканність зняли з двох десятків обранців, і за половину з них взялись протягом минулого року.

Поки що парламентарії напрацювали одну захисну стратегію – переховуватись від Генеральної прокуратури. Саме так намагаються врятуватись три "опоблоківця" – нардепи Вілкул, Дунаєв та Колєсніков. Політики у будь-який спосіб уникають ознайомлення з поданням. Вони не з'являються на своїх робочих місцях, а представники парламентаріїв відмовляються приймати листи з текстом подання.

Ситуація виявилась настільки критичною, що в неї довелось втрутитись спікеру Верховної Ради Андрію Парубію. Голова парламенту публічно звернувся до усіх трьох "опоблоківців", вимагаючи, аби вони прибули до парламенту і нарешті ознайомились з поданнями. Парубій впевнений, що політики просто гальмують справи, сподіваючись потім заблокувати рішення через неодержання документів.

Зазначимо, Вілкула підозрюють в оборудках з землею, а Колєснікова – у зловживанні службовим становищем. Дунаєв же, на думку правоохоронців, вносив у декларацію недостовірну інформацію.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram