Гройсман назвав премії "Нафтогазу" "перегибом"
Загрузка плеера...

Володимир Гройсман просить наглядову Раду НАК "Нафтогаз" переглянути рішення про надвисокі премії керівництву компанії. Про це прем’єр-міністр заявив під час години запитань до уряду у Верховній Раді

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України:

"Я залишаюся занепокоєним таким рішенням, тому направив офіційного листа в незалежну наглядову раду з тим, щоби вони переглянули своє рішення і проінформували Кабінет Міністрів України. Я очікую відповіді на це запитання. І я не підтримую такої позиції високих винагород, оскільки це не на часі. Хоча, треба визнати, що НАК "Нафтогаз" України і його менеджмент здобув серйозну перемогу в інтересах України в розмірі, увага, 4,5 мільярди доларів США. Це – перегиб!  Я вважаю ".

Премії правлінню Нафтогазу виписали після перемоги у Стокгольмскому арбітражі над "Газпромом". Розмір бонусів становить 1% від суми виграшу, тобто виплата Коболєву та компанії становить суму близько 45-ти з половиною мільйонів доларів.

Сергій Соболєв, народний депутат України:

"Ніби від ефемерного фонду, який отримує держава в результаті виграшу судового процесу в Стокгольмі. Мені цікаво, які премії повиписували інші 20-ть газових компаній, які вигравали в Стокгольмському арбітраж, або Росія навіть вимушена була йти на мирові угоди. От скільки премій там повиписували? Та це рутинна робота!".

Водночас, прем’єр-міністр не забув нагадати - оскільки  НАК "Нафтогаз" керується наглядовою радою і рішення про премії не входить до компетенції українського уряду.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram