МВФ не вірить в Антикорупційний суд?
Загрузка плеера...

Після довгоочікуваного прийняття закону про Вищий антикорупційний суд Міжнародний валютний фонд загорівся перевірити й оцінити його на предмет визначення вирішальної ролі панелі міжнародних експертів у процесі добору суддів. Про це заявив голова департаменту комунікацій МВФ Джеррі Райс.

За його словами, аудит потрібен для того, аби зрозуміти чи справді він забезпечує створення незалежного антикорупційного суду, який буде відповідати очікуванням людей і буде в абсолютній довірі українців. Посадовець зауважив, що в останньому випадку відібрати суддів буде дуже складно.

Найважливішим у процесі створення цього органу є те, що панель міжнародних експертів щодо його підтримки мала вирішальну роль. Тоді буде простіше відібрати служителів Феміди, що є пріоритетним.

Нагадаємо, 7 червня Верховна Рада України прийняла закон про Вищий антикорупційний суд. Документом передбачено, що відбирати кваліфікованих суддів можна лише за ініціативою не менше трьох членів Громадської ради міжнародних експертів вона разом з Вищою кваліфікаційною комісією суддів.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram