Новий аудитор НАБУ виступив у ролі миротворця
Загрузка плеера...

"Давайте жити дружно". Цей відомий вислів героя радянського мультфільму Кота Леопольда взяв на озброєння новоспечений аудитор Національного антикорупційного бюро за квотою Верховної Ради України Володимир Василенко. У своєму першому інтерв'ю ЗМІ в новому статусі доктор юридичних наук заявив, що насамперед хоче припинити "сварки" між НАБУ і САП.

"У мене ціль яка? – Подивитись, що відбувається, і якось сприяти уникненню такої ворожої конкуренції між різними правоохоронними антикорупційними органами", - заявив Василенко.

Аудитор підкреслив, що його інтерес полягає в тому, аби бюро нормально функціонувало і до нього ні в кого не виникало штучних претензій. При цьому, він пообіцяв, що зробить усе, щоб НАБУ діяло в рамках закону.

Як повідомляв News Network, 7 червня депутати Верховної Ради обрали свого аудитора НАБУ. Тепер у комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Бюро парламент представлятиме український правознавець-міжнародник, заслужений юрист, Надзвичайний і Повноважний посол України, доктор юридичних наук Володимир Василенко. Його кандидатуру підтримали 276 нардепів.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram