Трамп пішов проти Канади, Франції та Британії
Загрузка плеера...

Навколо одіозного американського президента не вщухають скандали. Дональд Трамп за два дні вже встиг підірвати стосунки з трьома країнами. Так, глава Білого дому відмовився від переговорів з британською прем’єркою через її "вчительський тон", а також звинуватив Францію і Канаду в спробах перешкодити міжнародній торгівлі Штатів.

Раніше США виступали на підтримку Великої Британії, а з президентом Франції американський лідер і взагалі, здавалося, мав дружні відносини. Однак, ймовірно, критика Макрона на адресу президента Сполучених Штатів не на жарт розлютила Трампа і він вирішив відігратися на всіх.

Трамп заявив, що Мей користується особливим статусом американсько-британських відносин. Його нібито дратує, як жінка веде переговори по телефону. При тому, звинувачення досить дивні. За словами президента США, прем’єр Британії швидко переходить до деталей в обговоренні політичних питань, замість того, щоб говорити в більш загальному ключі.

Щодо Франції та Канади, Трамп звинуватив країни у накладанні занадто високих мит на США. Це при тому, що Штати першими ввели великі мита на сталь та алюміній для Канади, Мексики та країн ЄС.

Як відомо, після таких заяв американський президент скоротив перебування на саміті G7 в Канаді і покине форум на кілька годин раніше, ніж планувалося спочатку. На це Макрон заявив, що угода за підсумками саміту "великої сімки" може бути підписана без участі США.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram