"Опоблок" очолив електоральний антирейтинг
Загрузка плеера...

Українці дуже втомилися від старих політичних проектів і хочуть бачити нові обличчя у вітчизняній політиці. Про це свідчать результати соціологічного опитування, яке провів у нашій державі міжнародний дослідницький центр BURI-Україна (Бельгія).

Соціологи поцікавилися, якби вибори пройшли у найближчі вихідні, за кого б люди не віддали свій голос. На підставі отриманих даних було складено антирейтинг українських політичних партій. Як виявилося, найбільшу антипатію у виборців викликає "Опозиційний блок" на чолі з Юрієм Бойком. Аж 74% респондентів не проголосували б за нього.

Також високий рівень категоричного несприйняття у Блоку Петра Порошенка "Солідарність" – 70%. До трійки антилідерів увійшла й "Батьківщина", очолювана Юлією Тимошенко – 69% виборців проти цієї політсили. На четвертому місці Радикальна партія Олега Ляшка, яка набрала 58%.

А от п’яте місце із показником 52 відсотки розділили Об’єднання "Самопоміч" та умовне Об’єднання правих сил у складі "Національного корпусу", "Свободи" і "Правого сектору".

Опитування проводилося в період із 14 по 25 травня 2018 року. Загальна кількість респондентів склала 2024 людини. Метод опитування – прямі інтерв’ю.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram